Impregnačný sprej Collonil Carbon Pro - 400 ml

1 hodnotenie

Impregnačný sprej Carbon Pro je kráľom univerzálnych impregnácií. Nová karbónová technológia umožňuje neobmedzené použitie pre takmer všetky povrchy.

 

€12
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 480
Impregnačný sprej Collonil Carbon Pro - 400 ml
1 hodnotenie
Impregnačný sprej Collonil Carbon Pro 400 ml 1
Tip
Doprava zdarma pri nákupe nad 80 €
Doručenie ZDARMA
Pri nákupe nad 80 € platíme doručenie my!
Overený eshop obuvame.sk ...sme barefoot! tisíce spokojných zakazníkov.
Overený eshop
Sme slovenská firma, ktorá pôsobý na trhu od roku 2015. Tisíce spokojných zákazníkov.
Všetok tovar máme skladom na predajni v Ružomberku.
Tovar SKLADOM
Je pripravený k rýchlemu doručeniu k vám domov.

Podrobný popis

Informácie o produkte

Zloženie: Uhľovodíky C11-12, izoalkány, menej ako 2 % aromatických uhľovodíkov, uhľovodíky C6-7, n-alkány, isoalkány, cyklické, menej ako 5 % n-hexány

Impregnačný sprej Carbon Pro je kráľom univerzálnych impregnácií. Nová karbónová technológia umožňuje neobmedzené použitie pre takmer všetky povrchy vrátane materiálov s membránou ako Gore-Tex® alebo Sympatex®. Odporúčame aplikovať ešte pred prvým použitím! Po aplikácii (zo vzdialenosti približne 30 cm) vzniká vodeodpudivá, priedušná sieťová ochranná štruktúra, ktorá zabraňuje prenikaniu vlhosti a kvapky vody sa po nej skotúľajú. Po aplikácii nechať dôkladne uschnúť. Následne hladkú kožu vyleštite, brúsenú zdrsnite. Napriek vysoko účinnej impregnačnej schopnosti zachováva priedušné vlastnosti ošetrovaného materiálu. Carbon Pro je vhodný na topánky, funkčné bundy, kabelky, batohy a mnoho ďalšieho. Pri pravidelnom aplikovaní Carbon Pro výrazne predlžuje životnosť každého ošetreného produktu. Bezfarebný. Obsah 400 ml. Vyrobené v Nemecku.

Upozornenie

Pozor nebezpečenstvo! Možnosť poškodenia zdravia vdýchnutím! Používajte iba vonku alebo v dobre vetraných priestoroch! Striekajte iba pár sekúnd! Veľké kožené a textilné výrobky striekajte iba vonku a nechajte ich dobre vyvetrať! Chráňte pred deťmi! Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Spôsobuje podráždenie pokožky. Môže spôsobiť ospalosť a závraty. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobým účinkom. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi tepla. Pri aplikácii nefajčiť. Nestriekajte do otvoreného ohňa alebo iné zdroja tepla. Neprepichujte ani nespaľujte, ani po použití. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 ° C. Zabráňte vdychovaniu výparov / aerosólov. Ak sa necítite dobre, zavolajte lekára. V prípade podráždenia pokožky: vyhľadajte lekársku pomoc. Ak je potrebná lekárska pomoc, pripravte si obal alebo štítok. Zlikvidujte obsah / nádobu v súlade s predpismi.

Držte mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

collonil logo obuvame.sk

Váš odborník na starostlivosť o obuv už 100 rokov.

Inovácia prostredníctvom tradície – to je to, čo Collonil ponúka vďaka svojej odbornosti a inštinktu pre revolučné inovácie. To, čo začalo v roku 1909 olejom na kožu, ľudia pracujúci pre Collonil neustále ďalej rozvíjajú. Vysokokvalitné produkty, ktoré prinášajú revolúciu v starostlivosti o kožu a obuv. Collonil dodnes všetko vyvíja a vyrába v Berlíne. Je to inovácia pre celý svet, vyrobené v Nemecku.