OK BARE

logo ok bare barefoot obuv obuvame.sk

OK BARE, český výrobca jedinečnej barefoot obuvi, zaujme nielen svojou originalitou, ale aj vysokou kvalitou. Značka vznikla vo Valašských Kloboukách, v Zlínskom kraji, kde sa vyrába obuv s extrémne tenkou podrážkou, už od 2 mm, zaručujúcou maximálne spojenie s povrchom.

Tento produkt je výsledkom spolupráce s poprednými expertmi na barefoot obuv, fyzioterapeutmi, Univerzitou Tomáše Bati v Zlíne a samozrejme, prvotriednymi ševcami. Vďaka tomuto spojeniu vznikli OK bare - obuv, ktorá je OK v plnom zmysle slova a zároveň odkazuje na české korene značky.

K výrobe obuvi OK bare sa využíva kvalitná a mäkká talianska koža. Obuv OK BARE vás získa kvalitnými materiálmi, prvotriednym spracovaním a jedinečným dizajnom, ktorý podčiarkuje pridanú hodnotu barefoot obuvi.

Jedná sa o pravé barefooty pre bosú chôdzu, ktoré dokonale kopírujú tvar ľudského chodidla vďaka svojej flexibilnej podrážke. Prekvapiť môžu svojou ľahkosťou a skvelým padnutím. Aj napriek svojej malej veľkosti, je táto značka schopná vyrábať obuv v rôznych farbách, šírkach, s možnosťou výberu detských ozdôb a rôznych typov podrážok. Značka OK BARE pritom maximálne využíva regionálne komponenty a podporuje zamestnanosť v pohraničnom regióne Biele Karpaty.

Obuv OK bare je navrhnutá tak, aby vám poskytla príjemnú a prirodzenú chôdzu, pričom výrobca dbá na to, aby dizajn spájal užitočnú hodnotu s módnym vzhľadom. Ručne vyrábané OK bare sú pripravené upútať pozornosť všade, kam vstúpite.

Dajte nohám neobmedzený pohyb a vyskúšajte naše OK BARE!

2 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom