O nás

Sme malá rodinná firma, ktorá začala podnikať začiatkom roka 2018 so značkou Obuvame.sk.
Zameriavali sme sa najmä na svetoznáme značky obuvi a oblečenia až do roku 2020, kedy vďaka kovidu náš predaj skončil.
Postupne sme si však uvedomovali, že drahá značková obuv nie je vždy zárukou pohodlnej a funkčnej obuvi. 
Do toho nám do rodiny pribudli dve malé deti a na prvé kroky sme zvažovali, čo bude pre ich nožičky ideálne a natrafili sme práve na barefoot obuv. Naše deti behali bosé celý čas až do prvých topánok, kým neboli poriadni chodci. Novú barefoot obuv si teda na nožičkách ani neuvedomovali, nakoľko bola plne rešpektujúca tvar ich chodidla a iné topánky s klenbou, či podobnými záležitosťami sme ani neriešili.
Ako bežal čas, sme sa čím ďalej zoznamovali so značkami barefoot obuvi a sama Belenka nás oslovila, či by sme nechceli vyskúšať barefoot obuv aj my dospelí. A poviem Vám teda, bola to láska na prvé obutie. Botník sme vymenili veľmi rýchlo, lebo na dobré sa naozaj ľahko zvyká.
No mali sme problém s deťmi, nakoľko sme museli obuv objednávať cez internet a nie vždy im všetko sadlo a tak sme sa rozhodli v auguste 2022 pre otvorenie barefoot predajne v Ružomberku, nakoľko u nás podobná predajňa nebola a kopu našich známych malo rovanký problém. Začali sme teda veľmi nízkonákladovo na zariadení predajne, keďže sme chceli investovať najmä do sortimentu. 
Na steny predajne sme použili staré OSB dosky z otcovej garáže, nepekné kachličky sme premaľovali, pobrali deťom zopár hračiek z domu a tadá, sme tu. Stalo sa to naozaj našim poslaním. Tá radosť mamičky, keď sadne dieťaťu topánka je na nezaplatenie. Rovnako keď príde dospelák trpiaci haluxami a konečne obuje topánky, ktoré ho netlačia nás nesmierne hreje pri srdci. Snažíme sa každým týždňom rozširovať sortiment podľa toho ako nám to financie dovolia a aj vďaka Vám a Vášmu nákupu sa posúvame vpred. Nepridávate nám nuly na konci nášho bankového účtu keďže sme malá firma, ale prispievate rodine na živobytie a konkrétnemu dieťaťu na krúžok napríklad. Ďakujeme Vám :)