Be Lenka

be lenka obuvame.sk 

Barefoot & babywearing

Be Lenka je slovenská značka vyrábajúca prémiové barefoot topánky a ergonomické nosiče pre deti. Našou víziou je zmeniť obúvacie a pohybové návyky ľudí po celomsvete. Kvalitná ručná výroba, inovácie a udržateľnosť sú pevne zakorenené v našej DNA.

Príbeh Be Lenka sa začal písať v roku 2017 vďaka Lenke Cenigovej a Jurajovi Fehervarimu. Dvom ľuďom, pre ktorých limity neznamenali obmedzenie, ale príležitosť.

Veríme v slow fashion a našich zákazníkov učíme, že je lepšie nakúpiť raz a poriadne ako často a nekvalitne. Využívame lokálne zdroje a vyrábame v európskych krajinách so silnou obuvníckou tradíciou - na Slovensku, v Českej republike, Portugalsku a Taliansku. Kvalitné spracovanie považujeme za kľúčový atribút udržateľnosti.

Pri výrobe používame tie najmodernejšie technológie, aké sú aktuálne na trhu. Zároveň kladieme vysoký dôraz na výskum a vývoj, pretože chcemepre našich zákazníkov len to najlepšie. Pri výrobe obuvi je dôležité poznať stavbu a funkciu chodidla pri rôznych každodenných aktivitách.

Barefoot topánky Be Lenka Ranger 2.0 Dark Brown kópia 6
Novinka
od €130
€169 (až –23 %)
+ ďalšie
Skladom
450/39
Barefoot topánky Be Lenka Olympus - Dark Brown 387/43
Barefoot topánky Be Lenka Nevada Neo - All Black 381/40
Detské barefoot topánky Be Lenka Jolly Grey kópia 6 372/25
Detské barefoot topánky Be Lenka Play Navy 7 357/25
Hore
Ďalšie produkty
27 položiek celkom

Stránka 1 z 2 - 27 položiek celkom