1 hodnotenie

MAGNA TILES MAGNETICKÁ STAVEBNICA - 100 DIELOV

Podporte detskú fantáziu s Magna-Tiles® Clear Colors, kde každý z 100 priehľadných a farebných dielikov otvára dvere do sveta neobmedzenej kreativity a učenia.

Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: 1953
Značka: MAGNA TILES
€146,90
Kategória: HRAČKY A KNIHY
Všetok tovar máme skladom na predajni v Ružomberku.
Tovar SKLADOM
Je pripravený k rýchlemu doručeniu k vám domov.
Doprava zdarma pri nákupe nad 80 €
Doručenie ZDARMA
Pri nákupe nad 80 € platíme doručenie my!
Overený eshop obuvame.sk ...sme barefoot! tisíce spokojných zakazníkov.
Overený eshop
Sme slovenská firma, ktorá pôsobý na trhu od roku 2015. Tisíce spokojných zákazníkov.

Zobudte kreativitu a inovatívne myslenie u svojich detí s Magna-Tiles® Clear Colors, revolučnou 100-dielnou stavebnicou. Táto sada predstavuje nekonečný svet možností, kde sa jednotlivé diely spojíteľnými magnety transformujú na čokoľvek, čo si vaše deti dokážu predstaviť. Od zložitých geometrických konštrukcií až po farebné 3D umenie, Magna-Tiles® umožňujú deťom hranice svojej tvorivosti posúvať stále ďalej.

Každá sada je navrhnutá s myšlienkou na bezpečnosť a vzdelávanie – s dielikmi vyrobenými z potravinárskeho materiálu ABS bez obsahu BPA, latexu a ftalátov, sú ideálne pre bezstarostnú hru. Priesvitné, živé farby pritom podnecujú zmyslové vnímanie a estetické hodnotenie.

S Magna-Tiles® Clear Colors sa deti učia základné matematické a prírodovedné koncepty, rozvíjajú svoje priestorové a hmatové schopnosti, a učia sa spolupracovať a efektívne riešiť problémy. Odolnosť voči poškriabaniu a preliačinám zaručuje, že táto stavebnica vydrží neúnavnú detskú zvedavosť roky.

A s kompatibilitou so všetkými Magna-Tiles® sadami sa možnosti hry stávajú nekonečnými. Pridajte do detského hračkárskeho arzenálu Magna-Tiles® Clear Colors a sledujte, ako ich predstavivosť vzlieta do nespočetných výšok.

Ideálny darček prepre deti vo veku 3+.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MAGNA-TILES® predstavuje revolúciu vo svete stavebníc, prinášajúc rad hravých vzdelávacích produktov, ktoré stimulujú kreatívne myslenie a rozvíjajú technické zručnosti detí. Ich magnetické stavebné sady sú navrhnuté s ohľadom na zábavu aj vzdelávanie, čím zastávajú filozofiu STEM učenia. S MAGNA-TILES® môžu deti zažívať vedomostný rast prostredníctvom hry – objavovať princípy fyziky, geometrie a inžinierstva, zatiaľ čo si vychutnávajú hodiny zábavy. Vyrobené z kvalitných, bezpečných materiálov sú tieto stavebnice garantovaným zdrojom zábavy, ktorý podporuje nezávislé učenie a rozvoj dôležitých kognitívnych schopností. MAGNA-TILES® je synonymom pre inovácie, bezpečnosť a edukačnú hodnotu, čo robí z každej súpravy ideálny darček pre zvedavé deti, ktoré sú pripravené stavať, učiť sa a rásť.