Blog » Obuvníkove deti chodia vraj bosé

13.01.2020 21:49
Obuvníkove deti chodia vraj bosé

U nás to tak nie je. Nakoľko predávame kvalitnú značkovú obuv snažíme sa vybrať si z nej to najlepšie. Pozor- nie je to vždy to najpredávanejšie :)

Za svoj život sme vystriedali mnoho párov obuvi a čo to sme si už v nej odchodili a preto nám dovoľte podať Vám jednu úprimnú recenziu, keďže najväčšie peniaze človek má investovať do kvalitného matraca a do obuvi, lebo buď leží na jednom, alebo má obuté druhé.

Pred dvoma rokmi sa jeden z nás rozhodol skúšať Timberlandy, je to osvedčená štýlová klasika. Zladíte ich ku všetkému a aj napriek tomu, že nie sú zateplené, nohy ostali teplé aj pri naozaj veľkých mrazoch, čo bolo pre nás skutočnou záhadou! Poctivé kožené topánky síce stoja trošku viac, ale sú nezničiteľné. Zvládnu všetky terény! Na ich čistenie Vám stačí vlhká handrička a pred sezónou odporúčame impregnačný sprej - pre istotu :) Hoci aj bez neho budete mať nohy stále v suchu. Timberland topánky by vo Vašom zimnom botníku nemali rozhodne chýbať!

Tento rok Vám ale chceme priblížiť značku, ktorú som sa rozhodla skúšať pred dvomi rokmi ja. Je to NATIVE. Je to značka, ktorá nie je na trhu dlho no napriek tomu ide veľmi rýchlo dopredu. Native vznikli v roku 2009 a vyrábajú obuv šetrnú k životnému prostrediu a ich sortiment hrá celou škálou farieb!

Jej hlavné znaky sú:

Ľahkosť

Len 360gramov! Presne toľko váži jedna topánka vo veľkosti 38. Sú ultra ľahké, čo je všeobecne pre topánky veľmi dôležité, aby Vašu nohu zbytočne nezaťažovali váhou a urobili Vaše kroky čo najľahšie. Native topánky sú ako stvorené na dlhé trate bez toho aby ste sa museli sťažovať na bolesť nôh.

Teplo!

Každá jedna Native topánka má vnútri ultrateplú vložku, nie je síce vyberateľná ale má neskutočné hrejivé schopnosti.  Je prišitá len v časti podrážky, čiže až po členok máte dvojstupňovú ochranu pred chladom, čo v zime určite oceníte.

Údržba

Na čistenie sú to hádam najlepšie topánky na svete! Po gumákoch samozrejme J Na tmavé Native Vám s prehľadom stačí vlhká handrička. Ale tie svetlé chcú trochu väčšiu námahu. Preto si vezmite na pomoc kvapku čistiaceho prostriedku na riad a spolu s navlhčenou handričkou budú za pár sekúnd ako nové.

Štýl

Native má skutočne širokú škálu farieb, čiže si z nej vyberie aj náročnejší zákazník. Ako hlavný bonus sú dva páry šnúrok do topánok. Jedny v tóne a jedny trochu farebnejšie. Čiže keď Vás jedny omrzia, jednoducho vymeníte za druhé a Vaše topánky dostanú úplne nový vzhľad.

Native topánky patria k tým nižším, čiže do hlbokého snehu ich určite neodporúčame, ale na teplešiu zimu ako je táto sú ako stvorené! Pri výbere veľkosti voľte o číslo menšie ako štandardne nosíte.

A chcete vidieť ako vypadajú naše topánky po takmer dvoch sezónach? Takto!

Ak sme Vás svojou recenziu presvedčili, neváhajte sa u nás zastaviť a vyskúšať ich na vlastnej koži! www.obuvame.sk


DISKUSIA K ČLÁNKU: